E l a m u s e d

elamused

Aeg iseendale

Tulge ja avastage Langemaa naturaalsete külmpressitud mahlade ja käsitööveinide valikuid. Meie veinikelder on ümbritsetud mitme hektari suuruste lopsakate marja ja puuvilja põldudega ning kauni vaatega, luues erakordse keskkonna meie veinimajas käsitsi valmistatud mahlade ja veinide maitsmiseks.

Veinituurid

V e i n i t u u r T I H E M E T S A

30€ / külastaja (kestus u. 2 tundi)

Tutvuge Lõuna-Eestis asuva ajaloolise Tihemetsa aleviku võludega väikesel jalutuskäigul pererahva saatel mööda Langemaa marjapõõsaste ja viljapuude istandusi ning läbi Voltveti mõisa pargi (rüütlimõis 16. sajandist).

Laske end lummata marjade kasvatamise ja korjamise protsessist ning saage lähemalt teada Eesti veinivalmistamise kultuurist. 

Peale mõnusat 3 km pikkust jalutuskäiku ootab teid degustatsioon: pakume kahte naturaalset külmpressitud mahla ja kahte erinevat Langemaa käsitööveini, mida täiustab valik maitsvaid käsitööjuuste.

V e i n i t u u r P R E S I D E N D I J Ä L G E D E S

20€ / külastaja (kestus u. 1 tund)

Avastage neid samu vaateid ja maitseid, mis on muljet avaldanud ka meie presidendile Alar Karisele.

Teeme lühikese jalutuskäiguks läbi Langemaa marjapõõsaste ja viljapuude istanduse, kus tutvume erinevate sortidega, millest valmivad meie uued mahlad ja veinid.

Peale umbes 1 km pikkust jalutuskäiku ootab teid degustatsioon: pakume kahte naturaalset külmpressitud mahla ja kahte erinevat Langemaa käsitööveini, mida täiustab valik maitsvaid käsitööjuuste.

V e i n i k e l d r i t u u r

30€ / külastaja (kestus u. 1 tund)

Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub marjadega pärast saagikoristust? See on koht, kus toimub maagia. 

Meie veinimeister juhatab teid läbi erinevate veinide kääritamise, laagerdamise ja segamise protsesside. Teil on võimalus olla osa veinivalmistamise protsessist ja maitsta valmivaid veine.

Peale veinikeldri külastust, degusteerime 3 erinevat Langemaa käsitööveini ning 3 erinevat naturaalset külmpressitud mahla koos käsitööjuustude valikuga.

Degusteerimised

Langemaa veinid

E k s k l u s i i v n e d e g u s t e e r i m i n e 3 + 2 + 4

25€ / külastaja (kestus u. 1 tund)

Pakume võimalust avastada uusi maitseid ja tunda end osana Eesti veinikultuuri imelisest ajaloost. 

Degusteerimisele tulevad peremehest veinimeistri poolt välja valitud 3 Langemaa käsitööveini, 2 kangemat käsitöönapsu ja 4 naturaalselt külmpressitud mahla, mis annavad ülevaate Langemaa veinimaja jookide valikust. 

Lisaks pakume jookide kõrvale ka kohalikke hõrke käsitööjuustusid.

Langemaa romantika

V e i n & j u u s t u v a l i k k a h e l e

30€ / kahele külastajale kokku

Võtke aega iseendale ja kogege rahu ning vaikust siin keset loodust.

Laske hea maitsta kohalikel käsitööjuustudel, mis sobivad imehästi kokku peremehe poolt valitud 1 pudeli valge või punase veiniga vastavalt Teie eelistusele.

Langemaa mahlad

N a t u r a a l s e t e m a h l a d e d e g u s t e e r i m i n e l a s t e l e

5€ / laps (kestus u. 45 minutit)

Pakume võimalust ka lastele avastada uusi maitseid ja saada rohkem teada nendest marjapõõsastest ja viljapuudest, millest Langemaa mahlasid valmistatakse. 

Degusteerimisele tulevad neli naturaalselt külmpressitud mahla ja perenaise juhendamisel saavad lapsed ise endale kokku segada oma lemmikmahlast mokteili.